Heritage Waxed Canvas Messenger Tašky

Heritage Waxed Canvas Messenger Tašky

Jedná se o dědictví voskované plachtoví Messenger tašky, voskované plátno laptop messenger tašky, nejlépe voskované plachtoví Messenger tašky, pánské voskované plachtoví Messenger tašky, voskované plátěné tašky na laptop, voskované plátno a kožené Messenger tašky, voskované brašny tašky, voskované bavlněné messenger tašky, voskované plátno tašky na kožené brašny, nejlépe olejované voskované plátěné brašny, brašny na plátno, voskované brašny na plátno, kůže je olejovaná, vytahuje hovězí kůže z kůže, která se také nazývá "bláznivá kůže", je to špičková zrna se speciálním zpracováním. kůže vypadá velmi vinobraní. A čím delší dobu používáte tašku, tím lepší je kůže. Plátno je mnohem silnější, velmi trvanlivé po dlouhou dobu. S voskovým zpracováním, vodotěsný. Název produktu: Voskované vánoční plátno sáčky Číslo položky: CHB-18 Velikost: Barva: barvy inventáře nebo vlastní. Materiál: olejovaná voskovaná hovězí kůže Obilná kůže / bláznivá kůže, voskované plátno,

Podrobnosti o produktu

Jedná se o dědictví voskované plachtoví Messenger tašky, voskované plátno laptop messenger tašky, nejlépe voskované plachtoví Messenger tašky, pánské voskované plachtoví Messenger tašky, voskované plátěné tašky na laptop, voskované plátno a kožené Messenger tašky, voskované brašny tašky, voskované bavlněné messenger tašky, voskované plátno tašky na kožené brašny, nejlepší naolejované voskované plátěné brašny, tašky na plátno messenger, voskované tašky na postel,


Kůže je naolejovaná, vytažená z kůže, která se nazývá také "bláznivá kůže", je to s vrchním zrním a se zvláštním zpracováním, kůže vypadá velmi vinobraní. A čím delší dobu používáte tašku, tím lepší je kůže.

Plátno je mnohem silnější, velmi trvanlivé po dlouhou dobu. S voskovým zpracováním, vodotěsný.


Název produktu: voskované vánoční plachty

Číslo položky: CHB-18

Velikost:

Barva: barvy inventáře nebo vlastní.

Materiál: olejovaná voskovaná hovězí kůže Obilná kůže / bláznivá kůže, voskované plátno,

Rod :

Balení: 1 opp bag + karton

Váha (kg

OEM / ODM: ANO

Možnost dodání: 5000 kusů za měsíc

Přístav: Guangzhou / Shenzhen

Doba trvání: 15-30 dnů po potvrzení a uložení vzorku(Bláznivý sáček) -2of3(kožená továrna) -11

(kožená továrna) -5 

Mohu použít vlastní logo nebo design?

  Ano samozřejmě, že můžeš. Informujte nás prosím o podrobné žádosti o vlastní logo. Můžeme splnit vaše požadavky.

  Jaký je port Vaší zásilky?

  Jako se sídlem v Guangzhou, naše společné dodávky port je Guangzhou Port a Shenzhen port. Můžeme dodat zboží i do jiného přístavu podle Vašich požadavků a dejte nám prosím vědět před citací.

Balení a expedice

1. Balení: obvykle 1ks / poly a netkané tašky.

2. Doba vzorkování: 5-10 dnů, hromadné množství: 25-35 dní.

3. Výrobní doba: 25-35 dní (na základě množství) po uložení.

4. Přístav: FOB guangzhou nebo Shenzhen. Můžeme dodat zboží i do jiného přístavu podle Vašich požadavků a dejte nám prosím vědět před citací.

2. Otázka: Jaký je čas dodání?

A: Ukázka objednávky do 5-10 dnů. a 25-35 dní pro hromadnou objednávku.

3. Q: Můžete si vyrobit tašku na míru?

A: Jistě, máme mnoho skvělých zkušeností s vytvářením vlastních OEM sáčků podle vzorků zákazníků, fotografií, kreseb nebo dokonce i nápadů.


Hot Tags: dědictví voskované brašny postel, výrobce, továrna, zvyk, velkoobchod

Dotaz

You Might Also Like