Jaké jsou materiály pro plastové tašky?

- Aug 28, 2018-

1. Polyethylen (POLYETHYLEN, PE), označovaný jako PE. Jedná se o polymerní organickou sloučeninu, která se vytváří přidáním poly do ethylenu.

2. PVC je označován jako PVC, nejdůležitější typ vinylového polymeru je molekulový vzorec (CH2-CH2Cl) n, který je v současnosti druhým největším plastovým odrůd po polyethylenu na světě.

3. Smršťovací fólie (Shrinkfilm) je termoplastická plastová fólie, která se během výrobního procesu natahuje a nasměruje a při použití je vystavena působení horkého vzduchu nebo infračerveného záření.

4. Polyethylen s nízkou hustotou, dále jen LDPE, je nejrozsáhlejší paletou plastového obalového a polygrafického průmyslu na světě.

5. Polyetylén s vysokou hustotou, označovaný jako HDPE. Hustota je 0,941 ~ 0,965 g / krychlových centimetrů. Při nízkotlaké polymeraci je také znám jako nízkotlaký polyethylen. Mléčná bílá, což svědčí o špatném lesku.

6. Biaxiální roztažitelný polypropylenový film, známý také jako biaxiální roztažitelný polypropylenový film, anglický zkratový kód BOPP, vyznačující se tahovou molekulární orientací, mechanickou pevností, pevností v ohybu, hustotou plynu, bariérou proti vlhkosti, je lepší než běžná plastová fólie.