Volba PVC plastových pytlů Obalové důvody

- Aug 28, 2018-

PVC plastové sáčky jsou široce používány v oděvních obalových pytlích, kovových obalových pytlích, kosmetických obalových pytlích, papírových obalových pytlích, pytlích řemeslných šperků a dalších obalových výrobcích

Mnoho výrobců špičkových výrobků si vybírá plastové sáčky z PVC k balení, kosmetickým výrobkům, zlepšuje kvalitu výrobků, ale cena je dražší než taška opp / pe. Způsoby výroby a zpracování plastových sáčků z PVC jsou obvykle vysokofrekvenční horké lisování nebo šicí nitě. Vysokofrekvenční horkovzdorné PVC sáčky, PVC válcová fólie po řezání na kusy, potřeba vytisknout první sítotisk a pak použít vysokofrekvenční stroj za tepla, obecnou potřebu výroby na zakázku mědi. Hot-Pressing PVC plastový sáček může být přitlačen do PVC rukávového sáčku, PVC sáček, PVC bez zubů zip sáček, PVC kabelku, PVC samozřejmě tašky a další styly.

Šití tašky z PVC pod materiálem po tisku, a to přímo s plochým nebo vysokým šicím strojem, jako je automobilový závit. PVC je polyvinylchlorid, hlavní složkou je polyvinylchlorid, kromě přidání dalších složek ke zvýšení tepelné odolnosti, houževnatosti, tažnosti a tak dále. Jedná se o jeden z nejpopulárnějších a nejrozšířenějších syntetických materiálů na dnešním světě. Jeho celosvětové využití je druhým nejvyšším z nejrůznějších syntetických materiálů. Podle statistik je výroba PVC v Evropě pouze v roce 1995 za rok zhruba 5 milionů tun a její spotřeba 5,3 milionu tun. V Německu činí průměrná výroba a spotřeba PVC 1,4 milionu tun. PVC se vyrábí a aplikuje celosvětově ve výši 4%. Růst PVC v jihovýchodní Asii byl v posledních letech zvláště významný díky naléhavé potřebě výstavby infrastruktury v zemích jihovýchodní Asie. V materiálech, které mohou vyrábět trojrozměrné povrchové nátěry, je nejvhodnějším materiálem PVC.