Výhody PVC

- Aug 28, 2018-

Za prvé, krásný vzhled V tomto smyslu, PVC filmové vyhlídky trhu jsou velmi optimistické.

S vývojem Times, PVC je také s jeho dobrým výkonem, jednoduchý proces a mnoho dalších výhod postupně vyhrál přízeň lidí, bylo stále více a více lidí přijímat a uznat, PVC v Evropě a ve Spojených státech je stavebnictví miláček , PVC v každodenním životě lidí všude.

Zadruhé, perfektní struktura PVC je hlavní složkou, přidáním dalších komponent pro zvýšení tepelné odolnosti, houževnatosti, tažnosti a tak dále.

Jedná se o jeden z nejpopulárnějších a nejrozšířenějších syntetických materiálů na dnešním světě.

Tři, přísný proces

PVC může být široce používán v průmyslu stavebních hmot, existují dva důležité důvody: jeden je jedinečný výkon PVC (dešťová, protipožární, antistatický, snadno tvarovatelný), a druhý je nízký vstup PVC vysoký výnos charakteristiky.

Čtyři, výjimečný výkon Jaký je rozdíl mezi fólií z PVC a obyčejným lepícím filmem? Obvyklá lepicí fólie je při pokojové teplotě přímo s lepidlem připevněným na povrch desky, takže po uplynutí jednoho nebo dvou let se film snadno spadne. PVC fólie je použití vyhrazeného zařízení pro vakuové filmy při 110 stupních při vysokém teplotním tlaku připevněném k povrchu desky, není snadné spadnout.