PVC vodní vak Alternativní použití

- Aug 28, 2018-

Komorový hrnec: V zimním kempu, pokud přinesou 5-litrový kontejner pro vyřešení nočního komfortního problému, budou ti druzí vděční.

Ale věnujte pozornost použití širokého ústa. Polštář: Naplňte vzduch nebo vodu, pak jej zabalte do košile a pohodlný polštář je vyroben.

Taška na horkou vodu: Do vaku vložte horkou vodu, připojte ji k břichu a usaďte se pod hvězdami. Klimatizace: V létě, led na řece (pokud ne, nahradit studenou vodou) do široko-ústní nebo zip-uzavřené pytle, voda zpět na zádech ochladit. Zimní túry jsou někdy zpocené. Také může dát sníh do vodního vaku, zpět za sebou, na jedné straně se může potnout méně, druhý roztavený sníh může být také použit jako pitná voda. Kontejner: Je užitečné poškodit vodní vak? Samozřejmě to funguje.

Odřízněte top dvě třetiny a na konci odpočinku připravte misku se snídaní nebo večeří. Láhev vína: Chcete přinést nějaké víno?

Neexistuje lehčí nádobka než vodní vak.

Vodotěsný kryt: mapa, dalekohled nebo malý fotoaparát naložený do vodního vaku, vytáhněte vodotěsný zip, jak dobrý vodotěsný Metoda! Studený komprese: Na postižené tělo aplikujte led, sníh nebo ledovou vodu, aby se zrychlilo zotavení svalové deformace, podvrtnutí nebo podlitin.