Malé tašky Clear Tote se zipem

Jedná se o malé čiré tote tašky se zipem, pro 2018 nových modelů, velikost a barva může vybrat inventář nebo být vlastní, velmi horké prodej. Název produktu: malé čiré tote tašky se zipem Číslo výrobku: CLB-318 Velikost: cm Barva: barvy inventáře nebo vlastní. Materiál: ECO pvc Pohlaví: ženy Balení: 1 op ...

Podrobnosti o produktu

Jedná se o malé čiré tote tašky se zipem, pro 2018 nových modelů, velikost a barva může vybrat inventář nebo být vlastní, velmi horké prodej.


Název výrobku: malé čiré tote tašky se zipem
Číslo položky: CLB-318
Velikost: cm
Barva: barvy inventáře nebo vlastní.
Materiál: ECO pvc
Pohlaví: ženy
Balení: 1 opp bag + 1 netkaný pytel / ks
Váha (kg
OEM / ODM: ANO
Možnost dodání: 50000 kusů za měsíc
Přístav: Guangzhou / Shenzhen
Doba trvání: 20-30 dnů po potvrzení a uložení vzorkuJak garantujete kvalitu kožených kabelů?
Máme interní QC pro kontrolu veškerého zboží před balením. A také můžeme provést kontrolu kvality třetí strany, například prostřednictvím ITS, SGS nebo Bureau Veritas podle požadavků zákazníků. Specializujeme se na dámské kabelky již více než 25 let.

Jak garantujete kvalitu kožených kabelů?
Máme interní QC pro kontrolu veškerého zboží před balením. A také můžeme provést kontrolu jakosti třetí stranou, například prostřednictvím ITS, SGS nebo Bureau Veritas podle požadavků zákazníků.

Jaký je váš čas?
Obvyklá doba dodání je 30 pracovních dnů. Ale to stále závisí na výrobním plánu.

Jaký je port Vaší zásilky?
Jako se sídlem v Guangzhou, naše společné dodávky port je Guangzhou Port a Shenzhen port. Můžeme také dodat zboží do jiného přístavu podle vašich požadavků a dejte nám prosím vědět před citací.


Hot Tags: malé čiré tote tašky se zipem, výrobci, továrny, zvyk, velkoobchod

Dotaz

You Might Also Like