Čiré plastové tašky Tote se zipem

Jedná se o čiré plastové tote s taškou na zip, pro 2018 nových modelů, velikost a barva si může vybrat inventář nebo být vlastní, velmi horký prodej. Název výrobku: čiré plastové tote s tahem na zip Číslo výrobku: CLB-317 Rozměr: cm Barva: barvy inventáře nebo zakázky. Materiál: ECO pvc Pohlaví: ženy Balení: 1 ...

Podrobnosti o produktu

Jedná se o čiré plastové tote s taškou na zip, pro 2018 nových modelů, velikost a barva si může vybrat inventář nebo být vlastní, velmi horký prodej.


Název výrobku: čiré plastové totecké tašky se zipem
Číslo výrobku: CLB-317
Velikost: cm
Barva: barvy inventáře nebo vlastní.
Materiál: ECO pvc
Pohlaví: ženy
Balení: 1 opp bag + 1 netkaný pytel / ks
Váha (kg
OEM / ODM: ANO
Možnost dodání: 50000 kusů za měsíc
Přístav: Guangzhou / Shenzhen
Doba trvání: 20-30 dnů po potvrzení a uložení vzorkuJak garantujete kvalitu kožených kabelů?
Máme interní QC pro kontrolu veškerého zboží před balením. A také můžeme provést kontrolu kvality třetí strany, například prostřednictvím ITS, SGS nebo Bureau Veritas podle požadavků zákazníků. Specializujeme se na dámské kabelky již více než 25 let.

Jak garantujete kvalitu kožených kabelů?
Máme interní QC pro kontrolu veškerého zboží před balením. A také můžeme provést kontrolu jakosti třetí stranou, například prostřednictvím ITS, SGS nebo Bureau Veritas podle požadavků zákazníků.

Jaký je váš čas?
Obvyklá doba dodání je 30 pracovních dnů. Ale to stále závisí na výrobním plánu.

Jaký je port Vaší zásilky?
Jako se sídlem v Guangzhou, naše společné dodávky port je Guangzhou Port a Shenzhen port. Můžeme také dodat zboží do jiného přístavu podle vašich požadavků a dejte nám prosím vědět před citací.

Hot Tags: čiré plastové tote tašky se zipem, výrobci, továrny, zvyky, velkoobchod

Dotaz

You Might Also Like