JT Material Výroba Ltd založena v roce 1993, více než 26 let bohaté zkušenosti s výrobou dámské tašky módní tašky. Výrobce materiálu JT Nabídka OEM a ODM služeb, vynikající zákaznický servis, kvalitní tašky na světový trh. S hlavní hodnotou výroby vysoce kvalitních produktů pro zákazníky z různých oborů podnikání po celém světě. Zřídili jsme prvotřídní systém výroby, marketingu, životního prostředí a kontroly kvality.


Naše výrobní odbornost zahrnuje širokou škálu tašek, zejména dámských tašek, želé, dupontových tyvekových tašek, čirého pvc tote, kosmetických tašek, propagačních tašek, dupontového tyvekového materiálu a propagačních předmětů. Zaměřujeme se také na taktické / vynucovací balíčky a příslušenství. Příprava vzorku 1–2 týdny, dodací lhůta 2–4 týdny. Máme schopnost obratu za měsíc: 60 000 peněženek 30 000 dámských tašek 30 000 batohů 30 000 tašek na notebooky 100 000 propagačních tašek

Společnost JT byla vždy považována za výrobce tašek, který trvá na její kvalitě a zároveň poskytuje nejlepší služby za konkurenceschopné ceny.


Kromě toho jsme hrdí na to, že si můžeme zachovat nejvyšší úroveň integrity, což se odráží v transakcích se zákazníky. Také nás velmi znepokojuje pracovní, životní prostředí a volný čas zaměstnanců na všech úrovních.

Díky našim technickým znalostem a mezinárodním standardům řízení nás naši zákazníci považují za dlouhodobě spolehlivé a pohotové obchodní partnery.


图片1.jpg

Vývoj produktů:

Ať už nás zákazník hledá konkrétním směrem nebo potřebuje pomoc s návrhem produktu, zavázali jsme se vyvíjet správný produkt pro správný trh za přiměřenou cenu. Připojte se k našim interním designérům a technikům a proměňte myšlenky v realitu.


图片2.jpg

Projektový management:

Můžete se spolehnout na náš tým pro řízení projektů, který bude dohlížet na výrobu. Naši zkušení projektoví manažeři mají kontrolu nad všemi aspekty a jsou hrdí na naši míru dodání více než 99%.


图片3.jpg

Řízení dodavatelského řetězce:

Máme silnou síť kvalitních surovin. Nakupujeme pouze od spolehlivých a kvalitních dodavatelů; budeme je i nadále vyhodnocovat, abychom zajistili zachování kvality celého dodavatelského řetězce.


图片4.jpg

Zajištění kvality:

Náš tým interní kontroly kvality kontroluje každou žádost podle standardu AQL. Ať už se naši zákazníci rozhodnou zorganizovat vlastní inspekce, kvalita nikdy nebude ohrožena a kontrolována.

图片5.jpg

Výroba:

Jsme hrdí na naši kvalitní technologii. Máme ty nejlepší lidi, kteří vyrábějí každý produkt pro zákazníky.


图片6.jpg

Náklad:

Naše výrobky zákazníkům po celém světě. Náklad může být přímo do přístavu nebo skladu určeného zákazníkem.